Mój koszyk 0
Clomid (Klomifen)

Clomid (Klomifen)

Clomid - do skutecznego leczenia niepłodności u kobiet

Clomid jest z powodzeniem stosowany w leczeniu niepłodności u kobiet. Kup Clomifen medycy zalecają niepłodność o różnej genezie. Obecnie jest to jedyny lek, który skutecznie i bezpiecznie zwiększa prawdopodobieństwo owulacji i poczęcia. Dzięki przystępnej cenie Clomidu, każda kobieta może wyleczyć niepłodność i stworzyć szczęśliwą rodzinę.

Składnik aktywny: Clomiphene

185.27 194.53

W magazynie

 • Wysyłka 4-9 dni
 • Metody płatności
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 865.12zł
Opisy

Co to jest Clomid?

Clomid jest lekiem przeznaczonym do leczenia niepłodności u kobiet. Wielu lekarzy zaleca pacjentkom zakup Clomidu, ponieważ normalizuje on cykl miesiączkowy i stymuluje owulację. W efekcie prawdopodobieństwo poczęcia wzrasta kilkakrotnie.

Substancja czynna

Substancją czynną leku Clomid jest Citrato de Clomifeno. Składnik ten normalizuje równowagę hormonalną w organizmie kobiety. Buy Clomid bez recepty jest często zalecany dla kulturystów przyjmujących sterydy anaboliczne. Clomid pomaga uniknąć problemów zdrowotnych po kursie sterydów i zachować osiągnięte wyniki sportowe.

Jak działa Clomid?

Citrato de Clomifeno wiąże receptory estrogenowe w jajnikach i przysadce mózgowej. Zmniejszona wrażliwość organizmu na estrogeny prowadzi do wzrostu produkcji prolaktyny, hormonów luteinizujących i stymulujących pęcherzyki. Hormony te stymulują owulację, która jest niezbędna do poczęcia. W związku z tym stosunek seksualny podczas owulacji wielokrotnie zwiększa prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.
Kupić Clomid Generyczny do leczenia niepłodności jest również zalecany dla mężczyzn w niektórych przypadkach. Poprzez zmniejszenie poziomu estrogenów, Clomid stymuluje produkcję testosteronu i normalizuje równowagę hormonalną w męskim organizmie.

Wskazania do stosowania

Kobiety kupują Clomid jest zalecany dla:
 • anowulacyjny cykl menstruacyjny;
 • Amenorrhea (brak miesiączki);
 • policystycznych jajników;
 • Mlekotok (produkcja mleka nie jest związana z laktacją).
Mężczyźni kupują Clomid medycy zalecają:
 • oligospermia (mała liczba plemników w płynie nasiennym);
 • Niedobór androgenów (zmniejszona synteza męskich hormonów płciowych);
 • Ginekomastia (powiększone piersi).

Clomid do stymulacji owulacji

Owulacja to proces, podczas którego dojrzałe jajo przemieszcza się z jajnika do jamy macicy, gdzie zostaje zapłodnione. Owulacja często występuje 12 do 15 dni po rozpoczęciu cyklu miesiączkowego. Natomiast przy amenorrhoea, kiedy nie ma miesiączki, lub cyklu anowulacyjnym, jajo nie dojrzewa i poczęcie staje się niemożliwe.

Aby wywołać owulację i promować poczęcie, medycy zalecają zakup Clomidu. Citrato de Clomifeno normalizuje równowagę hormonów w organizmie kobiety i szybko doprowadza do owulacji. Aby skutecznie zajść w ciążę, należy uważnie monitorować swój organizm w okresie leczenia i regularnie wykonywać test owulacyjny. Pomoże to wybrać czas najbardziej sprzyjający poczęciu.

Jak należy przyjmować Clomid?

Aby pobudzić owulację za pomocą Clomidu, należy rozpocząć leczenie w piątym dniu cyklu miesiączkowego. W przypadku amenorrhoea można rozpocząć przyjmowanie leku Clomifen w dowolnym dniu. 1 tabletka leku Clomid 50 mg powinna być przyjmowana raz dziennie przed pójściem spać, przez pięć dni. Jeśli owulacja nie wystąpiła w ciągu 30 dni leczenia, kurs należy powtórzyć ponownie, wydłużając go do 10 dni lub zwiększając pojedynczą dawkę do 100 mg. Całkowita dawka leku Clomifen dla całego kursu nie powinna przekraczać 1 g.
Mężczyznom przepisuje się 50 mg Clomifenu raz lub dwa razy dziennie przez 3 do 4 miesięcy. W przypadku kulturystów czas trwania leczenia i dawkowanie zależą od wcześniejszego przebiegu stosowania sterydów anabolicznych. Często zaleca się zakup Clomifenu 100 mg i przyjmowanie go przez 2 tygodnie.

Jak działa Clomid dla kulturystów?

Popularność Clomiphene dla kulturystyki nie jest niczym nowym. Cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród kulturystów, ale także wśród ciężarowców i sportowców ze względu na swoje pozytywne działanie, w tym:
 • Wzrost poziomu testosteronu
 • Zwiększenie ilości hormonów, które wspierają tworzenie się pęcherzyków jajowych
Po zakończeniu terapii sterydowej sportowcy zazwyczaj zaczynają przyjmować suplementy, aby zrównoważyć swoje hormony. Co nie zdają sobie sprawy, że gdy ich ciało doświadcza poważnej nierównowagi hormonalnej, a ich poziom hormonów płciowych jest poważnie zmniejszony, przyjmowanie jakichkolwiek suplementów nie zrobi nic dobrego. Clomid może być w takiej sytuacji bardzo pomocny. Wpływa bezpośrednio na poziom LH (hormonu luteinizującego) i FSH (hormonu stymulującego pęcherzyki jajowe). LH i FSH są znane z wpływu na produkcję testosteronu. Klomifen, który jest głównym składnikiem leku Clomid, przyłącza się do receptorów estrogenowych i kontroluje ich aktywność. Już po 2-3 dniach przyjmowania Clomidu zaczniesz zauważać pozytywne efekty, takie jak:
 • Ilość FSH i LH osiąga maksimum.
 • Poziom testosteronu znacznie wzrasta.
 • Wartości męskich hormonów wracają do stanu idealnego.
 • Wysokie wartości FSH i LH wracają do swoich właściwych poziomów.
Czas trwania rekonwalescencji będzie różny dla każdego człowieka. Generalnie jednak można się spodziewać, że organizm wróci do zdrowia w ciągu około 14 dni. W niektórych przypadkach okres ten może wynosić nawet 90 dni. Niezależnie od sytuacji, Clomid z pewnością może pomóc kulturystom poprawić swoją sprawność fizyczną i ogólny wygląd.

Generyczny Clomid - czym różni się od oryginalnego leku?

Clomid to tak naprawdę nazwa marki. Nazwa zwyczajowa to Clomiphene Citrate. Inną marką pochodzącą od innej firmy farmaceutycznej jest Serophene.
Cytrynian klomifenu, sprzedawany jako Clomid lub Serophene, jest najczęściej stosowanym lekiem indukującym owulację. Po raz pierwszy został zsyntetyzowany w 1956 roku i zatwierdzony do użytku klinicznego w Stanach Zjednoczonych przez Food and Drug Administration w 1967 roku.
Jedyną różnicą między lekami jest sama nazwa produktu.

Statystyki skutecznego stosowania Clomidu

Clomid jest uważany za najskuteczniejszy stymulator owulacji. Cena Clomifenu jest wyższa niż jego analogów, ale wynik w pełni uzasadnia koszt. Statystyki pokazują, że Clomid powoduje owulację u 73% kobiet, po której prawie 40% pacjentek jest w stanie bezpiecznie zajść w ciążę.
Na uwagę zasługują wyniki badania opublikowanego we wrześniu 2015 roku w New England Journal of Medicine. W ramach eksperymentu przeprowadzono doświadczenia z użyciem Clomidu i dwóch innych leków promujących owulację. Stwierdzono, że Clomifen jest o 23% skuteczniejszy niż podobne leki. Zakup Clomifenu jest również często zalecany dla par, które chcą mieć dwoje lub troje dzieci, ponieważ Clomid zwiększa prawdopodobieństwo ciąży mnogiej.
W jednym z badań wykazano, że terapia Clomifenem jest najbardziej skuteczna u kobiet z problemami niepłodności o różnej genezie. Clomid pozwala zajść w ciążę bez operacji i skomplikowanych zabiegów. Clomid jest bezpieczny dla zdrowia i nie stwarza praktycznie żadnego ryzyka, a jego cena jest przystępna dla każdego.

Cena Clomidu w Polsce

Cena leku Clomid może się różnić w zależności od dawki i czasu trwania leczenia.
 • Cena leku Clomid 25 mg waha się od 0,43 do 0,54 € za tabletkę.
 • Cena leku Clomifen 50 mg waha się od 0,6 € do 1,07 € za tabletkę.
 • Cena leku Clomifen 100 mg waha się od 0,71 € do 0,27 € za tabletkę. Opakowanie może zawierać od 30 do 360 tabletek.

Co muszę wiedzieć zanim kupię Clomid online?

Wiele stron internetowych oferuje zakup Clomidu bez recepty. To znacznie ułatwia leczenie, ale stwarza też ryzyko. Niektóre apteki sprzedają leki nielegalnie i nie gwarantują ich jakości. Jednym ze wskaźników niskiej jakości lub podrobionych produktów może być nadmiernie niska cena Clomifenu.
Jeśli zdecydujesz się na zakup Clomifenu online, zachowaj ostrożność. Wybierz aptekę internetową, która udziela wyczerpujących informacji na temat udostępnianych leków. Nie próbuj oszczędzać na swoim zdrowiu. Nawet jeśli chcesz kupić Clomid bez recepty, skonsultuj się wcześniej z lekarzem.

Działania niepożądane:

 • przyrost masy ciała;;
 • obrzęk;
 • powiększone gruczoły sutkowe, ból w piersiach;
 • zawroty głowy, osłabienie;
 • ból głowy;
 • bezsenność;
 • nadpobudliwość;
 • mdłości, wymioty;
 • wzdęcia; biegunka;
 • reakcje alergiczne.
Jeśli wystąpią jakiekolwiek działania niepożądane spowodowane przyjmowaniem leku Clomid, należy jak najszybciej zgłosić się do lekarza.

Przeciwwskazania:

 • Niewydolność wątroby lub nerek;
 • krwawienie z macicy o nieznanej etiologii;
 • torbiele jajników;
 • nowotwory w okolicy narządów płciowych;
 • choroby przysadki mózgowej;
 • endometriozy;
 • niewydolność jajników.

Interakcje z innymi produktami leczniczymi

Clomifen jest kompatybilny z gonadotropową terapią hormonalną.

Pominięte dawki

W przypadku pominięcia dawki leku Clomifen z jakiegokolwiek powodu, należy spróbować przyjąć kolejną dawkę co najmniej 5 godzin później. Następnie należy kontynuować przyjmowanie leku Clomid o zwykłej porze. Jeśli pacjent nie jest w stanie przyjąć leku Clomifen o właściwej porze, wystarczy kontynuować przyjmowanie leku o zwykłej porze, ale dodać jeden dodatkowy dzień do kursu leczenia. W przypadku pominięcia dwóch lub więcej dawek leku należy zwrócić się do lekarza o poradę.

Gdzie mogę kupić Clomid w Polsce?

Najłatwiejszym sposobem na zakup Clomidu w dobrej cenie jest zakup w aptece internetowej. Do tej pory Clomifen pozostaje najskuteczniejszą metodą leczenia niepłodności u kobiet. Clomid daje każdej kobiecie szansę na posiadanie dzieci i stworzenie silnej rodziny. Jeśli Clomifen jest stosowany pod kontrolą lekarza i w połączeniu ze złożoną terapią, prawdopodobieństwo zajścia w ciążę staje się jeszcze większe. Nawet w dorosłym życiu, Clomid pomaga kobietom rodzić zdrowe dzieci i stać się szczęśliwymi matkami.

Leki alternatywne

Jeśli nie możesz kupić Clomidu w Polsce, Serophene jest dostępny jako alternatywa. Substancją czynną Serophene jest również cytrynian Clomifenu.
Polityka cookies

Używamy własnych i zewnętrznych plików cookie, aby poprawić doświadczenie przeglądania i zaoferować interesujące Cię treści. Kontynuując przeglądanie akceptujesz naszą politykę cookies. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z naszymi specjalistami.