Mój koszyk 0
Levitra Generyczna

Levitra Generyczna

Levitra Generyczna - szybka pomoc na zaburzenia erekcji

Jeśli zmagasz się z zaburzeniami erekcji, warto przynajmniej raz spróbować kupić Levitra Generyczna. Jak pokazało doświadczenie mężczyzn, którzy próbowali różnych środków na potencję, Levitra ma zalety, które sprawiają, że ta tabletka na zaburzenia erekcji jest wszechstronna. Jakie są cechy Levitry, gdzie kupić Levitrę bez recepty i jaka jest cena Levitry Generycznej w Polsce, dowiesz się w tym artykule.


Składnik aktywny: Vardenafil

195.34 205.11

W magazynie

 • Wysyłka 4-9 dni
 • Metody płatności
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 865.12zł
Opisy

Co to jest Levitra?

Substancją czynną w leku Levitra jest wardenafil. Substancja ta poprawia przepływ krwi do penisa. W efekcie dochodzi do normalizacji erekcji i mężczyzna może odbyć pełny stosunek seksualny. Levitra bez recepty jest sprzedawana w celu leczenia zaburzeń erekcji u mężczyzn.
Levitra to najszybciej działający lek wśród tabletek na potencję. Średnio na odczucie działania innych leków trzeba poczekać od 30 do 60 minut, a czasem nawet do 2 godzin. Vardenafil wchłania się szybko i mężczyzna może kochać się w 10 do 25 minut po zażyciu tabletki. Kolejną ważną cechą Levitry jest to, że lek ten ma najmniejsze ryzyko wystąpienia skutków ubocznych, dlatego często przepisywany jest mężczyznom o słabym stanie zdrowia, a także mężczyznom w podeszłym wieku.

Jakie są szczególne cechy Levitra Generyczna?

Generyki są dostępne dla prawie wszystkich popularnych leków. Przychodząc do apteki, zapewne zauważyłeś, że na półce może być kilka leków z tą samą substancją czynną, ale ich nazwy i koszt mogą być różne. Substancja ta jest pierwotnie opracowana przez jedną firmę farmaceutyczną. Formuła jest opatentowana i gdy patent wygaśnie, inne firmy mogą wytwarzać podobne produkty pod różnymi nazwami handlowymi. Leki te nazywane są generykami, a ich jakość jest taka sama jak leku oryginalnego, choć cena jest niższa. Możesz kupić Vardenafil Generyczna tylko z apteki internetowej.

Wskazania do stosowania

Kupić Levitra Generyczna online jest zalecany w przypadku zaburzeń erekcji u mężczyzn w wieku powyżej 18 lat. Diagnoza ED stawiana jest w przypadkach, gdy mężczyzna regularnie od kilku miesięcy doświadcza zaburzeń erekcji, a środki wspomagające (rzucenie złych nawyków, psychoterapia, korekta diety, ćwiczenia) nie przynoszą rezultatów.
Przed zakupem Levitry bez recepty warto skonsultować się z lekarzem i poddać się badaniom lekarskim.

Jak działa Levitra Generyczna?

Na męską potencję wpływają liczne czynniki: wiek, podłoże hormonalne, aktywność fizyczna i umysłowa, dieta, przyjmowanie leków, stan emocjonalny, zdrowie układu krążenia. Czynniki te mogą prowadzić do zaburzeń metabolizmu komórkowego w tkankach narządów płciowych. W efekcie wzrasta poziom wewnątrzkomórkowego enzymu fosfodiesterazy-5. Substancja ta hamuje monofosforan guanozyny, który odpowiada za rozszerzenie naczyń w ciałach jamistych. Mięśnie gładkie naczyń krwionośnych ulegają spazmowi i naczynia nie mogą się normalnie rozszerzyć. Prowadzi to do zaburzeń erekcji, np. osłabienia lub całkowitego zaniku wzwodu. Często występuje typ ED, w którym mężczyzna uzyskuje erekcję przy pierwszych oznakach podniecenia, ale szybko znika, uniemożliwiając odbycie pełnego stosunku seksualnego.
Aktywny składnik Levitry, wardenafil, hamuje fosfodiesterazę-5, stymulując w ten sposób syntezę i aktywność monofosforanu guanozyny. Rozluźnia to ściany naczyń krwionośnych i poprawia przepływ krwi do penisa. Aby wardenafil mógł zadziałać, we krwi musi być obecny tlenek azotu. Substancja ta jest produkowana przez zakończenia nerwowe penisa podczas podniecenia seksualnego. Z tego powodu Levitra Generyczna stymuluje erekcję tylko wtedy, gdy mężczyzna jest pobudzony. Levitra Generyczna nie wpływa na samo pobudzenie seksualne i nie powoduje niekontrolowanego pożądania.
Czas działania leku Levitra Generyczna wynosi 4-6 godzin. Wzwód nie utrzymuje się przez ten czas, ale pojawia się w czasie podniecenia i znika po jego ustąpieniu. Dzięki temu mężczyzna może uprawiać seks wiele razy, gdy vardenafil jest aktywny.

Korzyści z Levitra Generyczna

Levitra Generyczna nie jest uzależniająca;
 • Nie wpływa na jakość nasienia ani na płodność;
 • Zaczyna działać szybciej niż inne tabletki na potencję;
 • ma najmniejsze ryzyko wystąpienia skutków ubocznych.

Jak przyjmować Levitra Generyczna?

Przed zakupem Levitry bez recepty należy skonsultować się ze specjalistą, aby znaleźć optymalną dawkę początkową i upewnić się, że nie ma żadnych przeciwwskazań. Tabletki Levitra Generyczna należy połykać w całości, popijając odpowiednią ilością płynu. Vardenafil przyjmuje się niezależnie od posiłków 25-60 minut przed spodziewaną aktywnością seksualną. Zaleca się ograniczenie spożywania tłustych potraw na 2-3 godziny przed przyjęciem Levitra Generyczna, ponieważ tłuszcze mogą spowalniać wchłanianie wardenafilu. W dniu zażywania Levitra Generyczna wskazane jest również ograniczenie kawy i papierosów, ponieważ kofeina i nikotyna zwężają naczynia krwionośne i zmniejszają skuteczność działania wardenafilu.

Przeciwwskazania:

 • Ciężkie choroby układu sercowo-naczyniowego;
 • żylaki;
 • ostre choroby zapalne;
 • zaburzenia krzepnięcia krwi;
 • ciężka niewydolność wątroby lub nerek;
 • urazy lub deformacje penisa;
 • operacja serca, udar lub zawał serca w okresie krótszym niż 6 miesięcy przed planowanym przyjęciem leku Levitra Generyczna;
 • zaburzenia krążenia mózgowego;
 • napady;
 • zaburzenia psychiczne.
Lek Levitra Generyczna nie jest przeznaczony do leczenia zaburzeń seksualnych u kobiet. Mężczyźni w wieku powyżej 50 lat powinni przyjmować Levitra Generyczna z ostrożnością.

Możliwe działania niepożądane

 • niskie ciśnienie krwi (objawy: zawroty i ból głowy, osłabienie, senność, zimne poty, niewyraźne lub zaciemnione widzenie, zatkany nos lub uszy, depresja emocjonalna, łagodny niepokój)
 • zaburzenia trawienia (zgaga, dyspepsja, ból brzucha, nudności, wymioty, wzdęcia, biegunka lub zaparcia)
 • reakcje alergiczne (zaczerwienienie skóry, świąd, wysypka, pokrzywka, łzawienie, katar);
 • wielomocz;
 • długotrwałe bolesne erekcje.
Wykazano, że Levitra Generyczna powoduje skutki uboczne rzadziej niż inne leki ED. Działania niepożądane mogą wystąpić jedynie w przypadku przekroczenia zalecanej dawki lub w przypadku nierozwiązanych przeciwwskazań. W większości przypadków vardenafil jest całkowicie bezpieczny. Z tego powodu najczęściej zalecany jest mężczyznom z cukrzycą. Cukrzyca jest jedną z najczęstszych przyczyn zaburzeń erekcji. Przyjmowanie Levitra Generyczna może być z powodzeniem łączone z lekiem ED po konsultacji z lekarzem.

Levitra Generyczna 10 mg

Vardenafil 10 mg jest zalecaną dawką dla mężczyzn, którzy przyjmują Levitra Generyczna po raz pierwszy. Osoby z częściowymi ograniczeniami w przyjmowaniu wardenafilu nie powinny przyjmować więcej niż 10 mg na dobę. Cena Levitra Generyczna 10 mg za tabletkę wynosi 0,93-3,21 €. Przed zakupem Levitra Generyczna 10 mg należy skonsultować się ze specjalistą.

Levitra Generyczna 20 mg

Jeśli czujesz, że lek Levitra Generyczna 10 mg nie jest dla Ciebie wystarczająco silny, możesz zwiększyć dawkę do 20 mg (jeśli nie wystąpią żadne działania niepożądane). Vardenafil 20 mg jest odpowiedni dla doświadczonych mężczyzn, którzy przyjmują Levitra Generyczna od dłuższego czasu i chcą zwiększyć efekt. Ta dawka jest również przepisywana w tych przypadkach, gdy organizm mężczyzny ma niską wrażliwość na wardenafil i wymaga większej ilości substancji czynnej, aby osiągnąć efekt. Cena Levitra Generyczna 20 mg waha się od 1,57 € do 3,75 € za tabletkę. Aby kupić Levitra Generyczna 20 mg, złóż zamówienie na stronie apteki internetowej.

Dlaczego cena Levitra Generyczna jest niższa od oryginału?

Oryginalny lek powstaje w wyniku rozwoju laboratoryjnego i szeroko zakrojonych badań, co jest kosztowne. Ponieważ generyki są produkowane na podstawie gotowych receptur, ich stworzenie wymaga mniej zasobów. Z tego powodu cena Levitra Generyczna jest znacznie niższa niż oryginału, choć jakość nie jest inna.

Czy można bezpiecznie kupić Levitra Generyczna online?

Aby Twój zakup był udany, wybierz rzetelną aptekę internetową, która cieszy się zaufaniem klientów. Nie ufaj stronom oferującym kupno Levitra Generyczna tanio. Jeśli podana cena leku jest niższa niż ceny podane na tej stronie, to znaczy, że próbujesz oszukiwać. Nie należy niepotrzebnie oszczędzać, gdy chodzi o zdrowie. Levitra Generyczna jest tańsza niż oryginalny produkt, ale zbyt tanie nigdy nie jest produktem wysokiej jakości. Kup Levitra Generyczna tylko z wiarygodnej apteki internetowej z pozytywnymi opiniami klientów, szczegółami produktu i danymi kontaktowymi.

Jak przyjmować Levitra Generyczna u osób starszych?

Mężczyźni w wieku powyżej 50 lat nie powinni przyjmować więcej niż 10 mg wardenafilu na dobę. Przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Levitra Generyczna jest odpowiednia dla mężczyzn z chorobami typowymi dla osób starszych: cukrzycą, nadciśnieniem oraz niewielkimi dysfunkcjami nerek i wątroby. Mężczyznom w podeszłym wieku zaleca się powstrzymanie od aktywności fizycznej w dniu stosowania Levitra Generyczna. W przypadku stosowania jakichkolwiek leków należy sprawdzić ich zgodność z Levitra Generyczna.

Interakcje z innymi produktami leczniczymi

 • Leki niekompatybilne z Levitra Generyczna:
 • Inne leki, które hamują działanie FDE-5;
 • antykoagulantów;
 • leki moczopędne i przeczyszczające;
 • Leki stosowane w celu obniżenia ciśnienia krwi;
 • azotany;
 • środki uspokajające;
 • leki przeciwhistaminowe;
 • środki zwiotczające mięśnie.
Substancje o działaniu obkurczającym naczynia krwionośne zmniejszają skuteczność wardenafilu.

Levitra Generyczna i alkohol

Alkohol nie wpływa na skuteczność Levitra Generyczna w małych dawkach. W przypadku wypicia więcej niż 100 ml czystego alkoholu mogą wystąpić działania niepożądane ze strony układu krążenia, nerek i wątroby. Mężczyźni w podeszłym wieku oraz osoby z częściowymi ograniczeniami w przyjmowaniu wardenafilu nie powinni spożywać alkoholu w dniu przyjmowania Levitra Generyczna.

Czy można bezpiecznie przyjmować Levitra Generyczna przez długi czas?

Ponieważ wardenafil jest najbezpieczniejszym z inhibitorów FDE-5, nadaje się do długotrwałego stosowania. Częstotliwość przyjmowania leku Levitra Generyczna najlepiej omówić z lekarzem, biorąc pod uwagę stan zdrowia, wiek i poziom temperamentu seksualnego. Generalnie zaleca się przyjmowanie Levitra Generyczna nie częściej niż 2-3 razy w tygodniu.
Vardenafil ma korzystny wpływ na krążenie krwi w tkankach prącia i prostaty, więc jeśli stosujesz go przez dłuższy czas, pomaga zapobiegać gruczolakom. Poprzez poprawę krążenia krwi, Levitra Generyczna może pomóc w ustanowieniu erekcji w dłuższym okresie czasu. W praktyce klinicznej znane są przypadki, kiedy u mężczyzn regularnie przyjmujących inhibitory FDE-5 dochodziło do normalizacji funkcji erekcji, co pozwalało im na uprawianie seksu nawet bez przyjmowania tabletek.

Gdzie kupić Levitra Generyczna online?

W aptece online możesz poznać cenę Levitra Generyczna w Polsce i zamówić lek do dowolnego miasta. Nie pozwól, aby ED stało się przeszkodą dla normalnego życia seksualnego. Dzięki vardenafilowi mężczyźni z ED mogą kochać się niemal w każdym wieku. Problemy z potencją prowadzą do niezadowolenia, przerwanego życia miłosnego, niepewności i depresji. Aby temu zapobiec, zadbaj o swoje zdrowie i zacznij leczyć ED, gdy tylko pojawi się taka potrzeba. Levitra Generyczna nie tylko poprawia erekcję, ale zapewnia harmonijne życie intymne pełne pasji i przyjemności.
Apteka internetowa zapewnia swoim klientom wszystkie informacje na temat ceny Levitra Generyczna 5 mg i charakterystyki produktu, a także bezpłatną konsultację ze specjalistą.Polityka cookies

Używamy własnych i zewnętrznych plików cookie, aby poprawić doświadczenie przeglądania i zaoferować interesujące Cię treści. Kontynuując przeglądanie akceptujesz naszą politykę cookies. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z naszymi specjalistami.